STARS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STARS

Stars Fun Club

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Johnny Depp

2 posters
YazarMesaj
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın
İş/Hobiler : Tasarımcıyım&Yazarım
Lakap : Natalia

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:13

Johnny Depp (Asıl adı John Christopher Depp II, d. 1963) üç kez Oscar'a aday gösterilmiş Amerika'lı aktör. 2003 yılında Karayip Korsanları: Kara İnci'nin Laneti filmindeki performansı, 2004 yılında ise Düşler Ülkesi filminde gösterdiği performans ve 2007 yılında Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street filmindeki performası ile En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday gösterilmiştir.

Doğum adı John Christopher Depp II
Doğum 9 Haziran 1963 (1963-06-09) (yaş 44)
Owensboro, Kentucky, ABD
Altın Küre Ödülleri
En İyi Erkek Oyuncu - Müzikal veya Komedi
2007 Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
Screen Actors Guild Awards
En İyi Erkek Oyuncu - Sinema
2003 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Kişisel hayatı [değiştir]

Depp 9 Haziran 1963'te Owensboro, Kentucky'de doğdu. Florida'da büyüdü. 12 yaşında annesinin aldığı gitarla, çevredeki gruplarda gitar çalmaya başladı. 15 yaşında bir rock müzisyeni olmak umuduyla okulu bıraktı. Aynı sene anne ve babası da boşanmıştı. Kendine zarar vermeye başlamıştı. The Kids adlı rock grubunda müzik yapmaya başladı ve grubun davulcusunun kız kardeşi Lori Anne Allison ile 20 Aralık 1983'te evlendi. "Six Gun Method" adını almış grup Depp'in evliliği sonları çıkan sorunlar nedeniyle stüdyoya giremeden dağıldı. Los Angeles, Kaliforniya'da eşinin yardımıyla Nicolas Cage ile tanıştı ve ilk filmi A Nightmare On Elm Street'de 1984 yılında oynama şansı buldu. 1985 yılında ise Lori Anne Allison'dan boşandı.

İlk evliliğinden sonra Kate Moss ve Winona Ryder gibi ünlü isimlerle beraber olmuştur. Sevgilisi Winona'nın adını koluna dövme olarak yaptıran sanatçı dövmeyi ayrıldıklarında şarapçı anlamına gelen "Wino" haline getirdi. Şu an Fransız şarkıcı-oyuncu Vanessa Paradis ile birlikte yaşamaktadır, Lîlly-Rose Melody (Doğum,27 Mayıs 1999) ve Jack (Doğum,9 Nisan 2002) adlarında iki çocuğa sahiptirler.

Kariyeri [değiştir]

1986 yılında Oliver Stone'un Platoon filminde ufak bir rol aldı. Depp 1987 yılında 21 Jump Street adlı diziye başladı. Dizinin başarı kazanmasıyla birdenbire Depp gençlerin idolü haline gelmişti. Ancak bu Depp'in istediği şey değildi. Kendini pazarlanmış hissediyordu ve diziyle anlaşması bittiğinde sadece kendi istediği rollerde oynamaya karar verdi.

Johnny Depp'in kariyeri için önemli bir nokta ise Tim Burton ile tanışmasıdır. Depp Burton'un yönetmenliğini yaptığı pekçok filmde rol almıştır. Bunlardan biri 1990 tarihli Edward Scissorhands filmidir. Depp bu filmde başrol oynadı. Bu ikili daha sonra 1994 yapımı Ed Wood, 1999 yapımı Sleepy Hollow, 2005 yılı yapımı Charlie'nin Çikolata Fabrikası ve Corpse Bride ardından ise 2007 yapımı Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street filminde beraber çalışmışlardır.

Depp 1993 tarihli dram What's Eating Gilbert Grape filminde Leonardo DiCaprio ve Juliette Lewis gibi genç starlarla baş rolü paylaşmıştır. Bosna-Hersek doğumlu yönetmen Emir Kusturica'nın Arizona Dream filminde de oynamıştır. Bir gerilim filmi olan Roman Polanski'nin yönettiği The Ninth Gate, bir Stephen King uyarlaması Secret Window, Karındeşen Jack ile ilgili olan From Hell gibi karanlık filmlerin yanında, Chocolat gibi romantik filmlerde ve Once Upon A Time In Mexico gibi aksiyon filmlerinde de oynamıştır. 2004 tarihli Peter Pan'in yazarı J. M. Barrie'yi canlandırdığı Finding Neverland ile Oscar'a aday olmuştur.

Oyuncunun bugüne kadar ki doruk noktası Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti filminde olmuş ve bu film sayesinde 2003 yılında Akademi Ödülleri'nde En iyi Erkek Oyuncu ödülüne aday olmuştur. Filmdeki Jack Sparrow rolü önce yapımcılar tarafından beğenilmemiştir ancak film yayınlandıktan sonra film bu kararkterin üstünde yükselmiştir. Depp daha önceden yaratılmış karakterin en son halini Rolling Stones gitaristi Keith Richards'tan esinlenerek yaratmıştır. Filmin ikinci ve üçüncü bölümleri de bir çok rekor kırarak, sinemaseverler tarafından beğenilmişti.

Aktör Hakkında Bazı Bilgiler [değiştir]

* 1994 yılında New York'ta bir apartmana çöp dökmek suçundan tutuklandı.
* 1999 yılında Londra'da bir restorantta paparazzilerle kavga etmek suçundan tutuklandı.
* Ünlü çift Los Angeles ve Fransa'da yaşamaktadır. Oğlu Jack Fransa'da dünyaya gelmiştir.
* Hollywood ünlüler yoluna 1999 yılında yıldızı yerleştirilmiştir.
* Karındeşen Jack'in fanatik hayranıdır.
* Çocukken çikolata'ya karşı alerjisi vardı.
* Eşininde yardımıyla Fransızca öğrenmiştir.
* The Matrix filmindeki Neo karakteri için düşünülmüş ilk isimlerden biridir (diğeri Tom Cruise) , ancak kendisi kabul etmemiştir.
* Bahamalar'da bir adası vardır.
* Hayatının ilk dönemlerinde bir çok kere uyuşturucu yüzünden yakalandı. The Viper Room adlı barında uyuşturucu ticareti yapılması ile suçlandı. Aktör River Phoenix de Depp'in barında uyuşturucu yüzünden ölmüştü.
* Müzikle ilgisini hiç kesmeyen Depp, Oasis'in "Fade In-Out" ve "Fade Away (Warchild Version)" şarkılarında gitar çalmıştır. Chocolat filminde gitar çalmış ayrıca Once Upon A Time In Mexico filminin soundtrackinde bir şarkıyı yazmıştır.
* Tarihin film yıldızı Top 100ünde 67ci sırada Emprie dergisi tarafından seçilmişdir (1997, Ekim)
* The P isimli bir grupda gitar çalmaktadır.
* Aktör Benicio Del Toro ile iyi arkadaş, birlikte Cannes Man ve Fear and Loathing in Las Vegas filmlerinde oynamışdılar.
* Shrek (2001) ve Finding Nemo (2003) gibi animasyon filmlerini kızı ile birlikte izlemeyi seviyor.
* 7 filminde gerçek hayattan karakterler canlandırdı: Edward D. Wood Jr. (Ed Wood (1994)), Victor/Pon Pon (Before Night Falls (2000)), Hunter S. Thompson/Raoul Duke (Fear and Loathing in Las Vegas (1998)), Müfettiş Fred Abberline (From Hell (2001)), Joseph Pistone/Donnie Brasco (Donnie Brasco (1997)), George Jung(Blow (2001)) ve J.M. Barrie (Finding Neverland (2004)).
* Christina Riccinin arkadaşı.
* 2 gümüş dişi var.
* Sol göğsünde kızının,sağ kolunda ise oğlunun ismi yazan dövmeleri vardır.
* Tim Burton ve Helena Bonham Carter'ın oğulları Billy-Ray Burton'ın vaftiz babasıdır.

Filmografi [değiştir]
Yıl Yapım Rol Notlar
1984 A Nightmare on Elm Street Glen Lantz
1985 Private Resort Jack
1986 Platoon Gator Lerner
1990 Edward Scissorhands Edward Scissorhands
Cry-Baby Wade "Cry-Baby" Walker
1991 Freddy's Dead: The Final Nightmare Teen on TV
1993 What's Eating Gilbert Grape Gilbert Grape
Benny & Joon Sam Altın Küre adaylığı: En İyi Erkek Oyuncu - Komedi/Müzikal
Arizona Dream Axel
1994 Ed Wood Ed Wood Altın Küre adaylığı: En İyi Erkek Oyuncu - Komedi/Müzikal
1995 Nick of Time Gene Watson
Dead Man William Blake
Don Juan DeMarco Don Juan
1996 Cannes Man Kendisi
1997 Donnie Brasco Donnie Brasco/Joseph D. 'Joe' Pistone
The Brave Raphael İlk yönetmenlik yaptığı film
1998 Fear and Loathing in Las Vegas Raoul Duke
1999 Sleepy Hollow Constable Ichabod Crane
The Astronaut's Wife Commander Spencer Armacost
The Ninth Gate Dean Corso
2000 Chocolat Roux
Before Night Falls Lt. Victor + Bon Bon
2001 From Hell Inspector Frederick Abberline
The Man Who Cried Cesar
Blow George Jung
2002 Lost in La Mancha Johnny Depp
2003 Once Upon a Time in Mexico Sheldon Jeffrey Sands
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl Kaptan Jack Sparrow Akademi Ödülü adaylığı: En İyi Erkek Oyuncu
2004 Happily Ever After L'inconnu
Finding Neverland Sir James Matthew Barrie Akademi Ödülü adaylığı: En İyi Erkek Oyuncu
Secret Window Mort Rainey
2005 The Libertine John Wilmot, 2nd Earl of Rochester
Corpse Bride Victor Van Dort seslendirme
Charlie and the Chocolate Factory Willy Wonka
2006 Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest Kaptan Jack Sparrow Altın Küre adaylığı: En İyi Erkek Oyuncu - Komedi/Müzikal
2007 Sweeney Todd Sweeney Todd Akademi Ödülü adaylığı: En İyi Erkek Oyuncu
Pirates of the Caribbean: At World's End Kaptan Jack Sparrow
2008 Shantaram Lindsay
The Rum Diary Paul Kemp

Dış bağlantılar [değiştir]

* IMDb'de Johnny Depp.

Ödüller
Screen Actors Guild Award
Önce gelen
Daniel Day-Lewis
Gangs of New York En İyi Erkek Oyuncu SAG Ödülü
2003
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl Sonra gelen
Jamie Foxx
Ray
Altın Küre Ödülleri
Önce gelen
Sacha Baron Cohen
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan ile En İyi Erkek Oyuncu - Müzikal veya Komedi
2007
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street ile Sonra gelen
'
Johnny Depp 220px-Johnny_Depp_1
http://www.stars.yetkin-forum.com
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:14

Johnny Depp 20070300stsspmark14024vs4

Johnny Depp Ecless01us7

Johnny Depp Ecless02ns0

Johnny Depp Ecless03ax2

Johnny Depp Djansezian001uy9

Johnny Depp Djansezian002bw2

Johnny Depp Djansezian003gs8

Johnny Depp Djansezian004iv6

Johnny Depp Djansezian005am7[
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:16

Johnny Depp Imza1johnnydepp45it3
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:16

Johnny Depp Djansezian006gv5

Johnny Depp Djansezian007yz5

Johnny Depp Djansezian008do7

Johnny Depp Djansezian009eq5

Johnny Depp Djansezian010mb2

Johnny Depp Djansezian011el0
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:18

Johnny Depp Rolston01og3

Johnny Depp Rolston02tk6

Johnny Depp Rolston03fq1

Johnny Depp Rolston04ej0

Johnny Depp Rolston05se6

Johnny Depp Suzuki01ra4
Johnny Depp Suzuki02yd0

Johnny Depp Suzuki03kx7

Johnny Depp Hom01rg7

Johnny Depp Hom02kb6

Johnny Depp Hom03zl1

Johnny Depp Hom04yf1
Johnny Depp Hom05ou9[/URL]

Johnny Depp Hom06ec8

Johnny Depp Hom07na8

Johnny Depp Hom08jr5

Johnny Depp Hom09sl0

Johnny Depp Hom10ev2

(2008 tarihli resimleri bitti)[/QUOTE]
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:20

Johnny Depp Avatar116818_9
Johnny Depp Sigpic116818_3
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:20

Johnny Depp 20030000unknownxxx08626fa4
Johnny Depp 20030000unknownxxx08627ki8
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:22

Kate Winslet ve Johnny Depp ile yapılan röportaj

(MrSsTénch)

Johnny Depp Bbc68943uk0

Johnny Depp ve Kate Winslet, izlerken mendil takviyesi gerektiren filmlerini(Düşler Ülkesi) anlattı!

Miramax'in pazarlama-malın pahasını artırma başarıları hanesine kolaylıkla yazılacak Düşler Ülkesi, Peter Pan'ın yazarı J.M. Barrie'nın gerçek hayatından bir bölümü aktarıyor. Allan Knee'nin The Man Who Was Peter Pan oyunundan uyarlanmış ve Kesişen Yollar/Monster's Ball'un yönetmeni Marc Forster'ın imzasını taşıyor... Sir James Matthew Barrie (Johnny Depp), statü atlama meraklısı karısıyla (Radha Mitchell) evliliği pek iyi gitmediği gibi kariyeri de parlak durumda olmayan bir yazar. Günün birinde, dul bir kadın (Kate Winslet) ve dört oğluyla tanışması, Barrie'nin hayatını değiştiriyor. En önemlisi, bu aile onu ölümsüzleştirecek Peter Pan'ın esin kaynağı oluyor.

Johnny Depp, Kate Winslet'ın diğer filmini, bu yılın en çok sözü edilenlerinden biri olan Eternal Sunshine of the Spotless Mind'ı görmemiş. Nedeni ise, filmi izlemeye kalkışınca daha açılış jeneriği sırasında uyumaya başlaması. Filmler, Johnny Depp'te sakinleştirici ve uyutucu bir etki yaratıyormuş yani. Umarız Akademi üyeleri de aynı dertten muzdarip değildir diyelim ve Depp ile Winslet ikilisinin filmle ilgili sohbetlerine geçelim.

~~~*~~~***~~***~~~*~~~

*Birçok izleyici Düşler Ülkesi'nin üç yıl önce, Karayip Korsanları'ndan ve Eternal Sunshine'dan çok daha önce tamamlandığını bilmiyor. O kadar eski bir film hakkında nasıl konuşabiliyorsunuz?

-Johnny Depp: Uyduruyorsunuz, yalan atıyorsunuz.
-Kate Winslet: Hele ben, o arada ikinci bebeğimi doğurdum. Bir sürü beyin hücremden oldum yani. Gidip iki kez izledim filmi; nasıldı, hatırlayayım diye.

Peki, hiç sabırsızlanıp film bir an önce vizyona girsin istemediniz mi?

-JD: Bir tuhaflık olduğunu anlamıştım. Universal stüdyoları da Peter Pan isminde bir film hazırlığındaydı. (O proje hayata geçmedi.) Bizim film rafa kaldırıldı diye düşündüm.
-KW: Ayrıca unutmayın, oyunculara hiçbir zaman hiçbir konuda bilgi verilmez. Sadece, kırmızı halılı bir galaya gitmeniz gerektiğinde ararlar sizi.

*Filmde babasız çocuklar, ölümcül bir hastalık gibi göz yaşartıcı unsurlar çok. Siz durumu abartmamak için ne tür bir çaba gösterdiniz?

-JD: Kate, Marc (Forster, yönetmen) ve ben sık sık küçük toplantılar yapıp durumu ele aldık.
-KW: En duyarlı noktaları saptayıp çeki düzen verdik. Bir iki kelime eksilttik, bazen sadece bakışlara yüklendik.

*Yani hiçbir sahne kesilmedi mi?

-KW: Aslında bir sahne kesildi. Köy evine ilk gelişimizde, evin dışında Johnny'yle bir sahnemiz var. Orada ben kendisine 'Bizim için ne kadar çok şey ifade ettiğini biliyor musun?' diyorum. O da, 'Çocuklar çok küçük...' diye başlıyor. Ben de 'Evet ama, benim için de...' diyorum. Bu sahne atılmasaydı eğer, ikisi arasındaki bağın altı çizilmiş olacaktı. Filmde o bağa ilişkin ne bir öpücük, ne söylenen bir söz olmaması hoşuma gidiyor.

*Film, Barry ve Sylvia'nın arkadaşlıklarına 1903 toplumu için skandalmış gibi yaklaşıyor. Bugün toplum böyle bir ilişkiye nasıl tepki verir sizce?

-JD: Reality show'lar döneminde yaşıyoruz. İnsanlar ekranda tuvalete gidiyor, milyonlarca kişi de izliyor. Hiçbir şey olmazdı.
-KW: TV'de En Utanç Verici Dakikalar diye bir program izledim dün gece. Ünlüler Detoksu denen bir programda, adam kendine lavman yapıyor ve kakasını izleyicilere gösteriyordu. Yani bilemiyorum böyle bir toplumda bu ilişki şok yaratır mı?

*Filmde Barry, oğlanlara hiç dokunmuyor, onlara sarılmıyor. Bazıları o dönem çocuklarla uygunsuz ilişkiler kurmakla suçlamıştı onu. Bu tür yorumların hiç değilse bugün önüne geçmek için bilinçli bir karar mıydı bu?

-JD: Bence bu o zaman da, şimdi de iğrenç bir dedikodu. Ben hiçbir zaman kulak asmadım. Buna filmde daha çok yer verilseydi bence yanlış olurdu. Ama elbette bahsedilmesi gerekiyordu ve bahsedildi.

*Filmle ilgili nadir kötü eleştirilerden birinde New York Times eleştirmeni, sınırlarınızı zorlamadığınızı düşünüyordu.

-JD: Nerden biliyormuş? Bu onun fikri. Kate'in ve benim sınırlarımızı, hem de bu hikâyenin konsepti içindeki sınırlarımızı nereden bilebilir ki?
-KW: Belki Marc'ın olabildiğince sessiz sakin bir şey istemesine takılmıştır. Marc hep, aman rol yapmayı abartmayalım, sonuç olarak dönem filmi yapıyoruz diyordu. Barrie de Edward Scissorhands değil ki...

*Filmde Barrie'nin karısı, kocasının yaratıcı yanını anlamıyor ve desteklemiyor. Siz ikiniz de sanat çevresinden kişilerle birliktesiniz. (Depp, şarkıcı Vanessa Paradis'yle birlikte, Winslet yönetmen Sam Mendes'le evli.) Sizce önemli mi bu?

-JD: Belki bir dereceye kadar. Benim için partnerinizin ne olduğu önemli değil; ister şarkıcı, ister ister oyuncu, ister muslukçu olsun. Yeter ki işini tutkuyla yapsın. Vanessa'yla biz hiç işimizden söz etmeyiz.
-KW: Bence önemli. Özellikle böyle birini bulmak üzere yola çıkmadım tabii, ama aynı işi yapmanız sevdiğiniz insanı anlama kapasitenizi artırıyor. Sam'e işimle ilgili bir şey anlatmak zorunda değilim, çünkü zaten onun işi oyuncuları anlamak.

*Barrie, Peter'da kendini görüyor. Siz çocuklarınızda kendinizi görür müsünüz?

-JD: Her gün. beş buçuk yaşındaki kızım bir taklit ustası. İki yaşındaki oğlum da korsan sanki. Geçen gün ablama ben de böyle yaramaz mıydım diye sordum, aynen öyleymişim.
-KW: Benim kızım da geçen gün gelip son derece ciddi bir tavırla büyüyünce oyuncu olacağını belirtti. Dört yaşında. Babama telefon açıp ben de bu yaşta oyuncu olmak istiyor muydum diye sordum. Meğer ben daha üç yaşındayken ilan etmişim oyuncu olacağımı.
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:23

Johnny Depp 07123002244210492155903oy7

Johnny Depp Avatar5936177giftg4 Johnny Depp Jd3pj3 Johnny Depp Potc3bloopersoopssd5xk1

Johnny Depp Camp198906teenbeat1pu1
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:25

FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:25

Johnny Depp Johnnylove5cz8
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:26

JOHNNY DEPP İLE GÜVENLİ SEKS
ÇİFTLERE ÖĞÜT VERECEK

Johnny Depp 20061112_51622

JOHNNY DEPP İLE GÜVENLİ SEKS
ÇİFTLERE ÖĞÜT VERECEK

ABD'DE BİR PREZERVATİF FİRMASI ÜNLÜ AKTÖRE REKLAMLARINDA OYNAMASI İÇİN 10 MİLYON DOLAR TEKLİF ETTİ.

Firmanın Johnny Depp ile kullanacağı sloganlarından biri “Stand up with Johnny for safer sex,'(Daha güvenli seks için Johny ile ayağa kalkın-mecazi-) olacak.

Daily Star'ın haberine göre 44 yaşındaki aktör, 80'li yıllardan beri TV'lerden gençlere cinsel bilgiler veren programlarda yer alıyor. Aktör bu programları gençleri uyuşturucu ve zararlı cinsel ilişkilerden koruduğu için yaptığını açıklıyor.

Kaliforniya'daki Güvenli Seks Kampanyası'nın basın sözcüsü 'Bu kampanyada Hollywood'un en büyük starlarını görmek istiyorduk. Şu anda Johnny'den büyüğü yok!' şeklinde konuşuyor.

En son FACU tarafından Cuma 7 Kas. 2008 - 23:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:40

Johnny Depp Stvincent16xxxlo4
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:48

Johnny Depp Foxpartyrivieraclub01tr9

Johnny Depp Foxpartyrivieraclub02zz2

Johnny Depp Foxpartyrivieraclub03za5

Johnny Depp Foxpartyrivieraclub05gh7

Johnny Depp Foxpartyrivieraclub06py3

Johnny Depp Foxpartyrivieraclub07xe1

Johnny Depp Foxpartyrivieraclub08nb5

Johnny Depp Foxpartyrivieraclub09qy6
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:51

Johnny Depp Diehardpremiere01es4

Johnny Depp Diehardpremiere02mt7

Johnny Depp Diehardpremiere03qp9

Johnny Depp Diehardpremiere05li9

Johnny Depp Diehardpremiere06hw3
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:53

Johnny Depp Aidsbenefit01zk6

Johnny Depp Aidsbenefit02xo1

Johnny Depp Aidsbenefit03vw2

Johnny Depp Aidsbenefit04te6

[URL=http://imageshack.us]Johnny Depp Aidsbenefit05ja7[/URL
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008 - 20:54

Johnny Depp 1841x2014ta5oa9

Johnny Depp 243046xk6ve8fy9

Johnny Depp F7a3e2d1bz7

Johnny Depp Suns3cv1

Johnny Depp Sunsm1gb3
cilgin_sev
Bölüm Sorumlusu
Bölüm Sorumlusu
cilgin_sev

Kadın
İş/Hobiler : halkla ilişkiler

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeCuma 7 Kas. 2008 - 23:09

Johnny Depp Pirates-of-the-Caribbean---Johnny-Depp--C10201032
cilgin_sev
Bölüm Sorumlusu
Bölüm Sorumlusu
cilgin_sev

Kadın
İş/Hobiler : halkla ilişkiler

Johnny Depp Empty
MesajKonu: Geri: Johnny Depp   Johnny Depp Icon_minitimeCuma 7 Kas. 2008 - 23:13

Bu halinle harikasın Johnny.. yes
Seninde ellerine sağlık Defneciğim resimler çok güzel.. good

Johnny Depp
1 sayfadaki 1 sayfası