STARS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STARS

Stars Fun Club

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Araba fıkraları

YazarMesaj
FACU
Site Sahibi
Site Sahibi
FACU

Kadın
İş/Hobiler : Tasarımcıyım&Yazarım
Lakap : Natalia

Araba fıkraları Empty
MesajKonu: Araba fıkraları   Araba fıkraları Icon_minitimeÇarş. 17 Mart 2010 - 23:38

ARABAMIN LASTİĞİ NE ZAMAN PATLAR
Gayet güzel bir kadının otomobilinin lastiği patlamıştı. Arabayı yolun kenarına çekti, birkaç dakika geçmeden, yoldan geçen başka bir araba durdu, içindeki adam indi, büyük bir nezaketle güzel kadına sordu :
-Acaba bir yardımda bulunabilir miyim?
-Bilmem ki, arabamın lastiği patladı...Adam hemen aletlerini toparladı, arabanın tekerleğini çıkardı, kan ter içinde lastiği tamir etti ve yeniden yerine taktı. Kadınla konuşa konuşa iyice ahbaplığı ilerletmiş, sıra randevü istemeye gelmişti :
-Acaba sizinle bir daha nerede görüşebiliriz? Kadın, çapkın bir ifade ile cevap verdi :
-Bilmem ki.. Arabamın lastiği ne zaman patlar.

ARABANIZI YENİLEYİN
Şoför benzin pompasına gelir :
-Yağı yenileyin, der.
Sonra çalımla ekler :
-Nasıl buluyorsun benim arabayı?
Pompacı istifini bozmadan cevaplar :
-Bana kalırsa yağınızı değil de arabanızı yenileyin.

ENAYİ DEĞİLİM
Arabasını park edip lokantaya giren adam, çıktığında arabasını akordeona dönmüş bir halde bulur.Cam sileceğinin altında bir kağıt vardır.Kağıdı açtığında, şu satırlarla karşılaşır :
-Ön vitesle geri vitesi şaşırıp arabanıza sert bir şekilde çarptım.Olayı gören kimseler de şu an, ben bu satırları yazarken çevremde toplanmış bulunuyorlar ve bu kağıda adımı ve adresimi yazdığımı sanıyorlar.O kadar enayi değilim!

DOKTOR BENİM
Şoför çarptığı yayayı teselli eder :
-Şansınız varmış, size çarptığım yer tam doktorun karşısı.
Yerdeki inleyerek cevaplar :
-İşte o doktor benim.

PARKUR
Bi yarışta uzun bır parkur varmış. İngiliz Fransız ve Türk katılıyormuş. Amaç bu parkurun sonunda bır duvar varmış ona en yakın ve en iyi kim duracak. İngılız atlamış 320İ BMW'ye basmış gaza 190-200 kmh gidiyormuş duvara 30 cm kala frene basmıs ve durmuş inmiş ve :
-Eee bizde abs var abs, demiş.
Sıra Fransıza gelmiş atlamış Ferrari'ye basmış gaza 280 290 kmh gidiyor. Duvara 30 cm kala frene basmış ve durmuş inmiş :
-Eee demiş bizde ars var ars, demiş. Sıra Türk'e gelmiş atlamış Anadol'a basmış 80- 90 kmh 100 metre kala frene bir basmış araba durmuyor. Duvara bommmm diye bir gecirmiş ağzı burnu kan içinde inmiş :
-Eee demiş bizde asd var asd, demiş.
-O ne, diye sormuşlar.
O da :
-Anasını s...duvarı, demiş.

EHLİYETİ CEBİMDE
Ünlü bir yankesiciye araba çarpmış ve kaçmişti. Hertarafı kan revan içinde, yankesici yuvarlandı. Etraftan koşuşturanlardan biri :
-Plakasını aldınız mı, plakasını aldınızmı, diye bağırıp duruyordu. Yankesici zorla bir gözünü açarak :
-Plakasını alamadım ama şoförün ehliyet ve cüzdanı sağ cebimde.

TANIK
Vinç operatörünün yanlış bir hareketi yüzünden vinç zincirlerine bağli bulunan kocaman, köklerinden sokulmuş bir ağac birden kayar ve yol uzerinde harekete hazır bekleyen otomobilin kenarına çarpar. Otomobilden bir hanım sürücü hışımla dışarı fırlar ve bağırır :
-Benimle birlikte gelmeli ve bu olayı kocama anlatmalısınız!
Kadın yatıştırılmaya ve vinç sahibi şirketin gerekli sigorta ödemesini yapmaya hazır olduğu anlatılmaya çalışılır ama hanım sürücü ısrar eder :
-Olmaz..Her şeyden önce, kocamın karşısına bu kez benim bir ağaca değil, ağacın bana çarptığını doğrulayacak bir tanık götürmeliyim.

VOSVOS
Adam yeni aldığı Porche'sini şehirler arası yolda deniyordu. Bu sırada yanından bir Vosvos geçti. Vosvos'un soförü :
-Sen Vosvosu biliyormusun, Vosvosu, dedi ve hızla geçip gitti. Adam sinirlenip gaza basarak hızla Vosvosu solladı ve geçti. Aradan 10-15 dk. geçti ve Vosvos yine adamın yanından geçerken: -Sen Vosvosu biliyormusun, Vosvosu, dedi ve yine hızla geçip gitti. Adam daha çok sinirlendi ve gaza basıp Vosvosu sollayarak yoluna devam etti. Yoluna devam eden adamın yanından yine Vosvos süratli bir şekilde geçerken adama bağırarak :
-Hey sen Vosvosu biliyormusun, Vosvosu, dedi ve geçti. Adam bu defa çok kızmıştı. Gaza basıp giderken ileride Vosvosu bir ağacın tepesinde gördü ve hemen durdu. Arabasından inerek yerde yatan sürücüye dedi ki :
-Be adam senin bir Porche ile yarışman akıl karı mı? Sonun böyle olur işte.Yerde yatan sürücü inleyerek cevap verdi.
-Amacım sizinle yarışmak ya da sizi kızdırmak değildi. Sadece vosvosu biliyorsanız freni nerede diye soracaktım, dedi.

YAVAŞLA
Adamın biri altına yepyeni bir Porsche çekmiş, yolda hız denemesi yapıyormuş.150, 200, 250...bastıkça gidiyormuş.Adam zevkten dört köşe.Tam alışmış gidiyormuş ki karşısına bi tabele çıkmış "Yavaşla 40 km". Adam şaşırmış. Ama eli mahkum 250'den 40km.'ye düşürmüş hızını.Sonra bir tabele daha çıkmış "Yavaşla 30 km".Adam yavaş yavaş sinirlenmeye başlamış.Ama hızını 30 km'ye düşürmek zorunda olduğu için mecburen yine düşürmüş.Sonra bi tabela daha çıkmış "Yavaşla 20" km.Adam iyice sinirlenmiş ama hızını 20 km'ye düşürmek zorundaymış.Çünkü her yer polis kaynıyormuş.Sonra bi tabele daha çıkmış "Yavaşla 10 km".Bu arada araba da hararet yapmaya başlamaz mı. Adam tam çıldırmak üzereyken bir tabela daha çıkmış."YAVAŞLA'YA HOŞGELDİNİZ"
http://www.stars.yetkin-forum.com

Araba fıkraları
1 sayfadaki 1 sayfası